Naše služby

obr5

Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí všeho druhu, právní servis, advokátní a notářskou úschovu peněz, převody na KÚ, odhady nemovitostí, daňové přiznání a vyhotovení energetických štítků. V případě zájmu vyřídíme úvěr na koupi nemovitosti.

Naši finanční poradci Vám pomohou se získáním bankovního úvěru, naši právníci a advokáti připraví potřebné smlouvy a zajistí úspěšný vklad Vaší nové nemovitosti do listu vlastnictví v katastru nemovitostí.

Provedeme Vás nabízenými nemovitostmi, upozorníme na všechny jejich klady a zápory, probereme s Vámi všechna pro a proti, posoudíme cenové i finanční aspekty a poradíme ve všech otázkách, potřebných pro Vaše rozhodnutí.

S námi máte jistotu, že za své peníze, vynaložené na spravedlivou kupní cenu získáte nezpochybnitelné vlastnictví optimálně vybrané a předem prověřené nemovitosti k Vaší plné spokojenosti.

O Vaše nemovitosti se postará zkušený makléř, plně kvalifikovaný a pravidelně školený. Makléř je Vaším osobním poradcem v průběhu celého procesu prodeje Vaší nemovitosti i po jeho úspěšném završení a finančním vypořádání.

Se značkovým realitním servisem uspoříte svůj čas, nervy i starosti a můžete se věnovat své práci, rodině, či zábavě s vědomím profesionální podpory a ochrany Vaší investice z naší strany.

 

KONTAKTUJTE NÁS

*
*
*
phone: fname: email: lname: